Cześć, nazywam się Klaudia i jestem właścicielką marki modowej Marisol.

Marzenie o posiadaniu własnej marki było ze mną tak naprawdę od zawsze. Chciałam dzielić się swoją wizją mody z innymi kobietami.

Rok 2020 były dla mnie rokiem przełomowym, bo właśnie wtedy postawiłam wszystko na jedną kartę i podjęłam decyzję o rozpoczęciu spełniania swojego największego marzenia - założenia marki odzieżowej. Była to najlepsza decyzja w moim życiu.

Celem mojej marki modowej jest stworzenie damskich ubrań, które sprawdzą się zarówno na co dzień podczas spotkania z koleżanką, wieczornego wyjścia na miasto, ale również będą świetną propozycją do pracy. Chcę, żebyś mogła zestawić moje ubrania z dowolnym elementem swojej garderoby i żeby przygotowanie stylizacji było dla Ciebie przyjemne i proste.

Staram się projektować ponadczasowe, funkcjonalne fasony, których krój oraz tkanina sprawią, że poczujesz się wyjątkowa. Stawiam na jak najbardziej naturalne tkaniny, chcę żeby ubrania posłużyły Ci na lata oraz wyróżniały się oryginalną fakturą i wzorem.

W Marisol znajdziesz wyjątkowe projekty ubrań, które odzwierciedlają mój styl i moją wielką pasję, którą jest moda.

Wszystkie projekty są tworzone od podstaw w Polsce, z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości materiałów. Nasze ubrania są szyte na Podkarpaciu, w szwalniach z wieloletnim doświadczeniem. Naszym priorytetem jest jakość.

Rok od założenia mojej marki, na łamach magazynu Elle został opublikowany artykuł "Marisol debiutuje z superdziewczęcą kolekcją na lato 2021. To nowa polska marka, którą warto mieć na oku".

Zapraszam do lektury

W centrum Rzeszowa, w kamienicy na pierwszym piętrze mieści się nasz butik. To miejsce wypełnione zabytkowymi meblami, pięknym kaflowym piecem oraz stylowymi dodatkami.

To miejsce, w którym możesz odebrać swoje zamówienie, przymierzyć nasze ubrania lub po prostu przyjść do nas na kawę. 

Serdecznie Cię zapraszamy!