Trendy w modzie jesień - zima 2022/2023

Lubisz być na czasie, a jednocześnie stawiasz na wygodę? Dobrze się składa trendy na 22/23 będą służyć każdemu!  Zapraszam na przegląd najświeższych trendów modowych sezonu jesienno - zimowego.

Read more

MUŚLIN

Cenisz sobie ponad wszystko najwyższą jakość tkaniny? Lubisz materiały naturalne? A może szukasz ciekawej alternatywy dla tradycyjnej bawełny? W takim razie świetnie trafiłeś, a muślin jest wprost dla Ciebie!

Read more

KOSZULA - jak ją nosić?

Jak dobrze wiemy, koszula to taka część garderoby, którą każda z nas posiada w swojej szafie, dlatego... w dzisiejszym wpisie podsuniemy kilka uniwersalnych pomysłów na to, jak nosić damskie koszule.

Read more

Tencel - czym jest i jakie ma zalety?

TENCEL - co to takiego? Jest to materiał w 100% pozyskiwany z natury, a dokładnie z celulozy drzewnej. Produkcja zaczyna się od drewna lub innych roślin, wydobywa z nich miazgę celulozową, a następnie kształtuje polimer na włókna przy użyciu najnowszych technologii. Do jego produkcji nie wykorzystuje się żadnych toksycznych substancji, zastępuje się je organicznymi.

Read more

Bambusowy dres - poznaj zalety dresów z Marisol. Wygodnie i z klasą

Co najczęściej zakładasz będąc w domu? Domyślamy się, że ubrania, które są dla Ciebie wygodne. Ubrania, które są luźne, które w żaden sposób Cię nie uciskają, nie uwierają, nie drażnią i co najważniejsze - zapewniają Ci swobodę ruchów. 

Read more