1. Organizatorem konkursu organizowanego w ramach profilu „@marisol.com.pl” w serwisie społecznościowym Instagram, zwanego dalej „Konkursem”, jest MARISOL Klaudia Czerniakowska z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Przemysłowej 8 (NIP 813-384-0134), dalej zwana „Organizatorem”.
 2. Warunkiem udziału w Konkursie jest zapoznanie się z Regulaminem.
 3. Konkurs trwa od 30 czerwca 2022 r. od godziny 9:00 do 1 lipca 2022 r. do godz. 19:00.
 4. Wyniki Konkursu będą opublikowane na profilu Organizatora prowadzonym w ramach serwisu Instagram (zwanym dalej Profilem) do dnia 1 lipca 2022 r. do godz. 20:00 w osobnym poście lub relacji.
 5. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby, które w dniu publikacji Ogłoszenia ukończyły 18 lat.
 6. Zadanie konkursowe (zwane dalej Zadaniem Konkursowym) polega na: a) zaobserwowaniu profilu „@marisol.com.pl” oraz profilu "@kbiziu" w serwisie społecznościowym Instagram, b) polubieniu postu konkursowego c) oznaczeniu 2 osób, które także są fanami ubrań. 
 7. Po zakończeniu Konkursu zostanie przyznana Nagroda Główna (zwana dalej Nagrodą Główną) w postaci sukienki o wartości 349 zł marki MARISOL.
 8. Organizator konkursu zastrzega, że w chwili ogłoszenia wyników konkursu nie wszystkie kolory oraz rozmiary mogą być dostępne.
 9. Nagroda zostanie wysłana do zdobywcy przesyłką kurierską lub poprzez paczkomat w ciągu 14 dni roboczych od momentu podania przez Zwycięzcę niezbędnych danych, tj. nazw wybranych przez zwycięzcę produktów oraz adresu.
 10. Fundatorem nagród w Konkursie jest Organizator.
 11. Organizator informuje, że Konkurs nie jest organizowany z udziałem, ani też sponsorowany czy wspierany przez właściciela serwisu społecznościowego Facebook i Instagram. Instagram Inc. nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowy przebieg Konkursu. Wszelkie roszczenia związane z Konkursem należy kierować wyłącznie do Organizatora.
 12. Za ewentualne zobowiązania podatkowe związane z przyznaniem nagrody w Konkursie odpowiada Organizator. Uczestnicy zobowiązują się współpracować w tym zakresie z Organizatorem, w szczególności podając na ich żądanie dane wymagane przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

Marisol.com.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.