Przywiązuję ogromną wagę do tkanin, z których powstają nasze produkty. Tkaniny kupuję najczęściej u europejskich producentów.

Staram się wybierać jak najbardziej naturalne tkaniny czyli bawełnę, len, ale także korzystamy z wiskozy, lyocellu, tencelu i modalu. 

Ubrania uszyte z takich tkanin posłużą Ci na lata i będą doskonałym wyborem dla Twojej garderoby. Powstałe z tego typu tkanin ubrania przepuszczają powietrze, nie wymagają częstego prania oraz prasowania, a także nie zmieniają koloru. 

Mam słabość do pięknych, delikatnych haftów i żakardów zdobiących tkaninę. W naszej ofercie znajdziesz niejeden projekt ozdobiony ażurową wstawką. Nadaje to romantyczności i oryginalności.

Przy wyborze tkanin kieruję się głównie dbałością o jak najwyższą jakość, ale również o środowisko. Wybieram tkaniny naturalne posiadające certyfikat OEKO-TEX Standard 100. Oznacza to, że nasze tkaniny są wolne od substancji szkodliwych mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka oraz na środowisko.

Gdy mój wybór pada na wiskozę, chcę aby była to wiskoza przyjazna środowisku. Dlatego też stawiamy na wiskozę Lenzing EcoVero.

Jest to specjalny, certyfikowany typ wiskozy, który powstaje z mniejszym, negatywnym wpływem człowieka na środowisko niż standardowy materiał wiskozowy.